Accepted Teams

   
U9G: PiedmontU9B: PiedmontU9B: Peachtree
AFC Lightning U9 Girls Gold AFCLightning '10 Academy Gold AFC Lightning '10 Academy
Impact SC 10G Elite LSA U9 Gold LSA U9 Navy
RYSA Smyrna SC 2010 Boys-II Smyrna SC 2010 Boys-III
TYSA U09 Girls Triumph 10 Triumph 11
   Triumph 11 - Green
   U9 PSA
U10G: PiedmontU10B: PiedmontU10B: Peachtree
AFC Lightning 09 Girls Gold Atlanta Fire 2009 Gold Lanier LSA Sharks 09 - White
CFC Red Star 09G CFC Red Star 09B Elite RYSA Revolution 09 Blue
Impact SC 09G Elite Lanier LSA Sharks 09 - Navy Smyrna SC 2009 Boys-III
Smyrna SC 2009 Girls-I MOBA '09 Boys Triumph 09 Green
  Smyrna SC 2009 Boys-I 
  Smyrna SC 2010 Boys-I 
  Triumph 09 Gold 
  UFA Forsyth 09B Bronze 
U11G: PiedmontU11B: PiedmontU11B: Peachtree
AFC Lightning 08 Girls Gold AFU 2008B Gold CFC Redstar 08B Elite
Canada CFA United Lanier Lsa Sharks 08b Navy
CFC Red Star 08G Elite Ddy 08 Elite Lanier Lsa Sharks 08b White
Ddysc 08 Elite Georgia Rush 2008 Blue Moba 08 Boys
GA Rush Gray G08 Lanier SA Sharks 08 Gold Rysa 08 Blue
NFC 08G Gold MAYS Striker 08B Blue Smyrna SC 2008 Boys-II
Rysa 08 Smyrna SC 2008 Boys-I Smyrna SC 2008 Boys-III
Smyrna SC 2008 Girls-I UFA Forsyth 08B Premier Triumph 08 Gold
U12G: PiedmontU12G: PeachtreeU12B: Piedmont
AFC Lightning '07 Girls Red AFC 2007 Girls Black CFC Red Star 07B Elite
CFC Red Star 07G CoCo 07G Allstars Ddy 07 Elite
IAFC Blues 07G Elite LSA 07/08 Navy Moba 07 Boys
MOBA '07 Girls Smyrna SC 2007 Girls 3 NFC 07B Blue
Smyrna SC 2007 Girls 1 Smyrna SC 2008 Girls-II Smyrna SC 2007 Boys-I
Smyrna SC 2007 Girls 2 Triumph 08 Green South Florida F.C. Red 12U
U12B: PeachtreeU13G: ChampionshipU13B: Championship
GARUSH 2007 Blue AFC Lightning '06 Girls Gold Alpharetta Ambush 06 Red
Henry county united AFC Lightning '06 Girls Red CFC Red Star 06B Elite
RYSA Revolution 07 Blue CFC Red Star 06G Elite Ddy 06 Elite
Smyrna SC 2007 Boys-II CFC Red Star 06G Premier GA Rush Boys Academy 06 Blue
TASA Red 07B IAFC Blues 06G Elite IAFC Blues 06B Elite
Truimph 07 Impact SC 06G Elite IAFC Blues 06B Premier
U12 Academy Knoxville FC Crush Premier 06G KSA 06 Boys
UFA Forsyth 07B Gold RYSA 06 Girls MOBA 2006 Boys
  Smyrna Soccer Club 2006 Girls Red NFC 06B Gold
  Triumph 06 Gold Smyrna SC 2006 Boys Red
   Smyrna SC 2007 Boys Red
   Tri-Cities United 06 Boys
U13B: PiedmontU14G: ChampionshipU14B: Championship
AFC 06 Gold AFC Lightning '05 Gold Alianza Elite 05
Rysa 06 Blue Ambush SC G05 Red Brilla JUNIORS 2005 Boys
STEAMERS FC 06B BLACK PREMIER Brookhaven FC Brookhaven FC Bfc U13 Elite
Triumph 06 CFC Red Star 05G Elite CFC Red Star 05B Elite
U06 Boys White IAFC Blues 05G Elite DDYSC 05 Wolves Elite
UFA Forsyth 06B Gold LSA 05 Gold IAFC Blues 05B Elite
  NTH Tophat 05G White -- Mills IAFC Blues 05B Premier
  NTH Tophat 05G White MN KSA 05
  Smyrna SC 2005 Girls Red MOBA 05B White
  Strikers RAD FC 05 Boys
   SMSC Elite 05B Barcelona
   Steamers FC 05B Elite
U14B: PiedmontU15G: ChampionshipU15G: Piedmont
Augusta Arsenal 05 Gold AFC Lightning '04G Gold AFC Girls Red 04
Georgia Rush 2005 GA Rush Boys Azul Athens United 04 Gold CFC Red Star 04G Premier
Oconee FC 2005 Bayside Dynamo 04G Premier Rysa 04 Revolution
Smyrna SC 2005 Boys White CFC Red Star 04G Elite Smyrna SC 2004 Girls Red
Southern States Soccer Academy B05 Hfc Storm 04 Navy 
Tri-Cities United 05 Boys Premier IMPACT SC 04G Elite 
Triumph 05 Lanier Sharks 
UFA Forsyth 05B Gold LSA Sharks 04G Girls 
  PPA GS 04G Premier 
  TUSC 04G Red 
U15B: ChampionshipU15B: PiedmontU15B: Peachtree
AFC Lightning U15 Boys Gold GA Revolution 04 Blue 04B TYSA
Alianza Gold 04 Impact SC 04B Elite AFC 04 Red2
Augusta Arsenal 04 Gold Redoubt Generals 04 GA Rush 04 Azul
Brilla JUNIORS 2004 Boys UFA Forsyth 04B Gold LSA Sharks U15B Select
CFC Red Star 04B Elite  Oconee FC 04 Red
Knoxville FC Crush Premier 04B  TASA Red 04B
MOBA 04B White  
NFC 04B Gold  
SCUFC 04 Boys ECNL  
Smyrna SC 2004 Boys Red  
Tri-Cities United Soccer Club 04 Boys Premier  
UFA Forsyth 04B Red  
Under 16 Boys Cup DivisionU16/U17G: ChampionshipU16/U17G: Piedmont
Buckhead United U16B Premier CFC Red Star 03G Elite DDYSC 03 Wolves Elite
Champions United Force Excel 2003 White LSA Sharks 02 Premier
LSA Sharks 03 Georgia Impact SC '03G Elite MAYS Strikers 03G Premier
UFA Lawrenceville 04B Premier Huntsville FC Girls 03 Blue RAD FC 03/04 GIRLS SELECT I
  IAFC Blues 02G Elite TBU 03G Elite
  Lady Chiefs 02 Premier UFA 03G Gold
  Rome Arsenal 02 Red 
  RYSA Lady Revolution '03 
  RYSA Lady Revolution 02G 
  UFA Forsyth 02G Gold 
U16/U17B: ChampionshipU16/U17B: PiedmontU16/U17B: Peachtree
2003 ATL UTD 03 MOBA Elite 2003 Boys Elite
Atlanta Fire 2002 Elite-Black Alianza Elite 03 AFC 03 Boys Red
Brilla JUNIORS 2003 Boys Athens United 03 Gold AFC Lightning 02 Boys Red 1
CFC Red Star 02B Elite Augusta Arsenal 03 Gold Smyrna SC 2002 Boys White
GA Rush 02 CFC Red Star 03B Elite Smyrna SC 2003 Boys Red
Impact SC 02B Elite IAFC Blues 02B Premier Steamers FC 03B White
MS Rush 03B Premier Lanier Sharks 02 Elite 
SCUFC 02 Boys ECNL Steamers FC 03B Elite 
SCUFC 03 Boys ECNL  
SMSC Elite 03 Boys Blue  
Southern States Soccer Academy B03 Premier  
Steamers FC 02 Elite  
U16/U17B: CentennialU18/U19G: ShowcaseU18/U19G: Piedmont
02/03 White Team Georgia Impact SC 00/01G Elite AFC Lightning '01 Red
AFC Lightning 02 red II AFC Lightning '00 Red Dynamo U18G Elite
Cherokee Impact Select 02 Gold AFC Lightning '01 Gold NTH Tophat 01G White QP
Excel FC Navy 02 Athens United 01 Gold SSA Cobb Chivas
Piedmont SA - 03 Gold LSA Sharks 01G Steamers FC Premier
Rysa Revolution 02 Blue MAYS Striker 00G Premier 
TASA Red 03B MOBA00Girls 
Tri-Cities United 02/03B Premier Steamers FC Elite 
  Toombs County TCSA Flames 
  USC 01/02 Girls Premier 
U18/U19B: ShowcaseU18/U19B: PiedmontU18/U19B: Peachtree
AFC Lightning '00 Boys Gold Augusta Arsenal 00 Gold AFC Lightning '01 Boys Red
Alianza Elite GS 01 Elite Clasico (formerly Boca JR) Chiefs Premier 01
Brilla JUNIORS 2000 Boys PSA RIVER PLATE Gray 01
CFC Red Star 00B Elite Smyrna SC 2000 Boys Red Smyrna SC 2001 Boys Black
CFC Red Star 01B Elite Smyrna SC 2001 Boys White STEAMERS FC 01 Premier
IAFC Blues 01B Elite Steamers FC 01B Elite TCSA U19 Boys
MOBA 00 Tri-Cities United Soccer Club 00/01 Toluca Atlanta Tasa 01b
RYSA Revolution 00 Blue  UFA Lawrenceville 00B Premier
SCUFC 00/01 Boys ECNL  
SMSC Elite 00 Boys Blue  
Smyrna SC 2001 Boys Red  
Southern States Soccer Academy B01 Elite  
© 2018 SincSports   |   Privacy Policy